Osobnosti v Eyrie

Mgr. Linda Kubačáková

Mgr. Linda KubačákováVystudovala obor anglický jazyk na Univerzitě v Ostravě. Kromě anglického jazyka hovoří také rusky, německy a italsky. Celých 11 let žila ve Spojených Arabských Emirátech, kde také pracovala pro společnost Emirates Airlines, kde řídila mezinárodní posádku na palubě Emirates, kde bylo až 120 rozdílných národností.

V letech 1997 – 2008 cestovala po světě a sbírala potřebné zkušenosti, zajímavosti a nasávala atmosféru cizích zemí, o kterých dnes přednáší na témata Kulturní odlišnosti v businessu, Interkulturní management a diversita.

Zabývá se praktickým poradenstvím pro firmy v rámci exportního managementu při vstupu na trhy do oblasti Středního východu, Ruska, Asie a zemí BRICS. Mimo přednášek na téma kulturních odlišností se věnuje také školením luxusních zákaznických služeb pro hotely. Od září tohoto roku spolupracuje jako lektorka a regionální koordinátorka na projektu ČSKS – Český systém kvality služeb pro Ministerstvo pro místní rozvoj, kde školí trenéry vybraných subjektů k dosažení certifikace ČSKS.
Je aktivní členkou Fóra Žen a Asociace podnikatelek a manažerek. Pro Fórum Žen, které se aktivně zapojilo do školení političek a osvěty veřejnosti o politickém životě, vede přednášky a panelové diskuse.

Již mnoho let se zabývá rozvojem lidského potenciálu, nejprve v rámci Emirates, kde poskytovala coaching feedback posádce letadla a po té v rámci New Age Coaching. Do dnešní doby pracuje jako životní kouč a pomáhá lidem dosáhnout vytyčených cílů a snů.