O nás

Kdo jsme

Eyrie - Centrum moderního podnikání

Myšlenka zřídit platformu pro majitele a vrcholové manažery se zrodila, jak jinak, v hlavách majitelů, partnerů a jednatelů firem. U zrodu myšlenky Eyrie - Centrum moderního podnikání byli zakládající partneři skupiny Everesta Iva Sehnalová, Jan Janatka, Dušan Jílek a Radomil Bábek.

Iva Sehnalová a Radomil Bábek budou těmi, kdo se budou o Eyrie - Centrum moderního podnikání starat. S nimi se budete setkávat, oni Vás budou provázet většinou programů, na ně se můžete obracet s otázkami.

Říkají o Eyrie:

Vycházíme ze své životní zkušenosti a praxe. Podnikáme, řídíme firmy, staráme se o jejich rozvoj a přežití. Stojíme na vrcholu firemní hierarchie a svých profesních sil. Zažíváme – stejně jako všichni ostatní podnikatelé a manažeři – nejen ty příjemné stránky podnikání, ale také ty nepříjemné. Chceme poskytnout své síly, zkušenosti i vědomosti lidem, jako jsme my. Chceme pracovat ve prospěch těch, kteří nesou vrcholovou odpovědnost, na nichž firmy stojí, chceme být partnery lidem, kteří nesou kůži na trh.
Budeme pro Vás pořádat setkání se zajímavými osobnostmi z byznysu i jiných oborů, konference, workshopy. Nabídneme Vám inspiraci a podněty, poskytneme služby v oblasti poradenství či koučinku. A při tom všem bychom se chtěli i bavit a mít radost z toho, co děláme.

Vítejte ve světě Eyrie.

Iva Sehnalová, Radomil Bábek