Osobnosti v Eyrie

Ing. Oldřich Šuleř

vedení lidí a týmů                                                                  

PROGRAM:

  • vrcholové týmy ve firmách, jejich budování, vedení  a motivování
  • diverzita v týmech, jejich výhody a slabiny
  • vnitrofiremní komunikace, sdílení a předávání informací
  • odpovědnosti a pravomoci, loajalita a firemní kultura

 

SETKÁNÍM VÁS BUDE PROVÁZET: Ing. Oldřich Šuleř

Oldřich Šuleř

Absolvent VŠB – Technické univerzity v Ostravě. Manažerské zkušenosti získával v 90. letech, kdy působil jako personální manažer a člen dozorčí rady české projekční firmy, manažer vzdělávání americké poradenské firmy, člen představenstva stavební firmy a jednatel české vzdělávací společnosti a společník poradenské skupiny.

 

Od roku 1993 pracuje jako lektor a konzultant v řadě významných českých, slovenských a zahraničních firem jako jsou např.  Continental Automotive Systems Jičín,  České dráhy, Hayes Lemmerz Ostrava, HMMC (Hyundai) Nošovice, Kraft Foods CR, Sanofi-Aventis (Zentiva) SR Hlohovec, Siemens Elektromotory, Škoda Auto Mladá Boleslav, Třinecké železárny, TRW Benešov, Volkswagen Slovakia.

Přednášel externě na UP Olomouc (manažerské techniky) a ekonomické fakultě TU-VŠB Ostrava (moderní směry managementu a současný management).

Má bohatou publikační činnost. Vedle 22 studijních textů (skript) je autorem resp. spoluautorem 12 odborných knih o řízení a manažerských a měkkých dovednostech.

 

Oldřich Šuleř vede kurzy manažerských dovedností (time management, řešení problémů, kreativní techniky, plánování a rozhodování, vedení lidí, motivování, koučink a mentoring, delegování,metody osobního rozvoje, dávání zpětné vazby, ukázňování, hodnocení zaměstnanců, vedení porad, manažerské pohovory, vůdčí dovednosti, budování týmu, řízení změn, strategické plánování) a měkkých dovedností (komunikační dovednosti, asertivita, prezentování, zvládání konfliktů, týmová spolupráce, přesvědčování).

 

JIŽ PROBĚHLO.

více informací: lucie.lencova@eyrie.cz