Osobnosti v Eyrie

Ing. Michaela Tilton, MBA.

PROGRAM:

Celý program je veden v anglickém jazyce (úroveň od středně pokročilý) a díky tomu se nejen naučíte novým dovednostem, ale i si procvičíte jazyk.

Cesta ke shodě – aneb vyjednávání v praxi

  • Prakticky zaměřený kurz, kde se seznámíte s principy efektivního vyjednávání, metodami, jak rozpoznat nefér taktiky a jak se jim bránit.
  • Zefektivníte Vaše schopnosti vyjednávat se zahraničními partnery v angličtině, který se učí na top business univerzitách. Na případové studii z Harvardu si vyzkoušíte principiální vyjednávání a zhlédnete video ukázky vyjednávacích taktik největších autorit v tomto oboru.
  • Projdete vhodné a nevhodné anglické obraty u vyjednávacího stolu.

Zaujmout a oslnit – tajemství špičkových prezentátorů

  • Čím se liší prezentace špičkových prezentérů jako je Steve Jobs od těch ostatních? Proč někdo dokáže zaujmout a předat komplexní informaci tak, že ji posluchači pochopí a jiný uspí své publikum, než se dostane k hlavní myšlence?
  • V tomto dynamickém a interaktivním kurzu se Vám otevře nový pohled do zákulisí úspěšné prezentace, která je v souladu s novými neurovědeckými poznatky o tom, jak náš mozek zpracovává informace a ukládá je do paměti.
  • Nahlédnete do principů lidského vnímání a získáte akční plán, jak připravit prezentaci, která zaujme a oslní.

Vhodné pro: majitele, vrcholové manažery, obchodníky, KAM

Rozsah: 2 dny (s večeří a večerním posezením) 14:00-20:00, 20:00-22:00, 9:00-14:00

SETKÁNÍM VÁS BUDE PROVÁZET:

Ing. Michaela Tilton, MBA.

Michaela Tilton

Michaela vystudovala Vysokou školu ekonomickou v Praze a poté odešla do USA, kde vystudovala management na Kalifornské univerzitě v Los Angeles a zastávala různé manažerské pozice ve firmách zaměřených na komunikační technologie. Svou kariéru začala v Los Angeles v marketingu v jednom z největších online maloobchodních prodejců své doby - eToys.com. Poté pracovala jako ředitelka marketingu ve firmě New.net založené známým internetovým inkubátorem Idealab! Po přestěhování na východní pobřeží USA pracovala pro mobilního operátora Sprint Nextel, nejprve v produktovém managementu a poté vedla strategický tým specializující se na ohodnocení podnikatelských příležitostí v různých oblastech produktů a služeb. V roce 2007 se vrátila do Čech, kde založila a vede vzdělávací společnost spolupracující s více než 100 lektory, sama se věnuje lektorské činnosti, tvorbě a strategickému vedení portfolia vzdělávacích produktů, jejichž nabídku rozšířila od raného dětství až po dospělost.

Justin Tilton, MBA.

Justin TiltonJustin studoval kybernetiku na Kalifornské univerzitě v Los Angeles UCLA a aplikovaný design na univerzitě v Davisu. Svou kariéru začal jako designér v LucasArt (Skywalker Ranch) a poté pracoval jako konzultant na vzdělávacích projektech v oblasti multimediálního vzdělávání. Založil společnost Instructional Media & Magic ve Washingtonu, DC, kterou také 11 let vedl. Tato společnost se zaměřuje na využívání open-source technologií v oblasti vysokoškolského vzdělávání v kapacitě poradenské i developerské. V současné době se Justin věnuje konzultantské činnosti a lektorování. Během své kariéry přednášel na mnoha konferencích a členských schůzích nadnárodních vzdělávacích organizací, publikoval odborné články a multimediální výukové materiály a lektoroval kurzy v oblasti využití médií a open-source technologií v oblasti vzdělávání. Justin získal titul Master’s of Business Administration na Robert H. Smith School na univerzitě v Marylandu.

JIŽ PROBĚHLO.

více informací: lucie.lencova@eyrie.cz