Osobnosti v Eyrie

Ing. Iva Sehnalová

vedení lidí a týmů                                                                  

PROGRAM:

  • vrcholové týmy ve firmách, jejich budování, vedení  a motivování
  • diverzita v týmech, jejich výhody a slabiny
  • vnitrofiremní komunikace, sdílení a předávání informací
  • odpovědnosti a pravomoci, loajalita a firemní kultura

SETKÁNÍM VÁS BUDE PROVÁZET: Ing. Iva Sehnalová

Ing. Iva SehnalováOd počátku své profesní kariéry se zaměřuje na oblast personálního řízení. Pracovala ve významných českých i zahraničních společnostech zaměřených na vzdělávání dospělých. Od roku 2005 je spolumajitelkou a manažerkou společnosti Everesta. Několikaletou praxi má jako manažer projektů podpory prodeje pro společnosti ČNTS a BESEDA. V současné době prochází certifikací kouče ICF.

Iva Sehnalová má dlouholeté zkušenosti s vedením týmu lidí na obchodních i konzultantských pozicích, připravuje a vede rozsáhlé klientské projekty. V lektorské praxi působí od roku 1997. Její lektorské portfolio zahrnuje kurzy z oblasti komunikace, obchodu, managementu, personalistiky a projektového řízení. Dále se věnuje profesnímu koučinku manažerů a trénink trenérů.

V oblasti poradenství se  zaměřuje na oblasti řízení lidských zdrojů. Její specializací je profesní koučink manažerů, trénink trenérů, vedení Assessment a Development Centre. Další oblastí, na kterou se specializuje je identifikace rozvoje a vzdělávacích potřeb zaměstnanců firem a organizací, identifikaci výkonnostních předpokladů pro manažerské pozice.

MÍSTO KONÁNÍ: PRAHA

DATUM: září - prosinec 2014

 

více informací: lucie.lencova@eyrie.cz