K přečtení

Nadzvedněte víko své krabice

Když člověk slyší a na vlastní oči vidí žijící příklady toho, že život, práce a vztahy můžou fungovat jinak, teprve tehdy si může uvědomit, že život může být jiný, lepší. Konference Ven z krabice předkládá právě takové příklady. Příběhy žen a mužů, kteří jsou úspěšní, jedineční, jdou proti proudu a dělají věci po svém. Nechte se inspirovat, změní Vám to život.

Konference Ven z krabice, kterou pořádá poradenská a servisní společnost Everesta, s.r.o. již šestým rokem, se těší rok od roku stále větší oblibě. Inspirativní a manažerská, jež jsou přívlastky konference, jsou v České republice ojedinělé.

Na konferenci zveme řečníky z nejrůznějších oborů, kteří běžně nevystupují. Jsou to jak odborníci, úspěšní podnikatelé, sportovci, tak i experti a umělci.

Koncentrace těchto osobností, které vystoupí na jednom místo v konkrétní čas, vytvoří výživný a silný koktail, který přítomné může osvěžit ba i „nakopnout“ kupředu. Konference trvá několik hodin, ale účinky doznívají další dny i týdny, kdy nad vyřčenými názory a příklady účastníci přemýšlí.

Strategie přežití, Hon na osobnosti, Cukr a bič nebo Návrat k selskému rozumu, jsou některá z témat, které jsme již uvedli. Pro rok 2015 jsme si připravili Staří psi a nové kousky, kde vystoupí mimo jiné Marian Jelínek, bývalý osobní kouč Jaromíra Jágra, František Kinský, správce rodového majetku nebo Vladimír Dlouhý, ekonom a politik, a další. Pokud byste se rádi dozvěděli kdy je čas na změnu, kde brát na permanentní změnu sílu a chuť a jak se vypořádat „ve svém věku“ s novinkami, přijďte
26. března 2015 v Praze, 21. dubna v Brně nebo 8. října v Ostravě na konferenci.

Cílem konference je alespoň na pár chvil se na sebe podívat z jiné perspektivy, překročit své hranice

a zaběhnutý stereotyp. To je koncept „Ven z krabice.“

 

Pojďte se s námi nechat inspirovat.

Dominika Šenková
dominika.senkova@venzkrabice.cz