Již proběhlo

Workshop: Podnikání v Turecku

Chcete získat obchodní zakázky v Turecku a rozšířit své podnikání na trh s obrovským potenciálem? Přijďte se informovat o tom, co Vás v tureckém obchodním světě čeká! VZK Group a Česko-turecká obchodní smíšená komora Vás srdečně zvou na seminář o podnikání v Turecku.

Témata:

 • Jak uspět na tureckém trhu?
 • Jaká jsou specifika podnikatelské etiky?
 • Jak vyjednávat a komunikovat s tureckými obchodními partnery?
 • Jak překonat kulturní odlišnosti?
 • Právní aspekty podnikání v Turecku
  (právní prostřední, zápis společností do obchodního rejstříku, typy partnerské spolupráce, startupy)
 • Otázky a odpovědi

Místo a datum konání:

Praha 3. 3. 2016

Program:

10:00 – 12:00 přednášky

12:00 – 13:00 networking, konzultace se zástupci skupiny VZKG Group a ČTSOK

Cena:

900,- Kč / osoba

k zakoupení v našem e-shopu

 

Lektoři z Česko-turecké smíšené obchodní komory (ČTSOK)

 • Alper Özmert, Esq., LL.M., místopředseda výkonné rady,
 • Yalin Yüregil, MBA, člen výkonné rady,
 • Ing. Eliška Rajchlová, Marketing Specialist

Alper OzmertAlper Özmert

V roce 2002 absolvoval právnickou fakultu Istanbul University a v roce 2010 dosáhl titulu LL.M na University of Minnesota Law School v USA. Místopředsedou výkonné rady ČTSOK je od r. 2011. Do České republiky se přestěhoval v září 2015. Specializuje se na mezinárodní obchodní právo, přímé zahraniční investice, fúze a akvizice. Během své kariéry poskytoval služby nadnárodním klientům, byl zapojen do řady mezinárodních transakcí, startupů nadnárodních společností a  nadnárodní filmové tvorby. Kromě toho poskytoval semináře zejména v oblasti obchodního práva a obchodních rozvojových záležitostí.

 

Rajchlová EliškaEliška Rajchlová

Eliška je absolventem Vysoké školy ekonomické v Praze (Fakulta mezinárodních vztahů, Evropská integrace). V rámci programu Erasmus strávila jeden semestr na Koç Univerzitě v Istanbulu. Pracuje v Česko-turecké smíšené obchodní komoře jako marketingová specialistka od ledna 2013. Díky tomu, že v rámci programu Erasmus vycestovala do Istanbulu, kde strávila několik měsíců studiem, cestováním a také  se podílela na dobrovolnické činnosti, získala široké znalosti ohledně Turecka a jejich obyvatel. Ráda sdílí tuto svoji osobní zkušenost s účastníky workshopů.

Yalin YuregilYalin Yüregil

Yalin žije v Praze už od roku 2007. Pracoval 3 měsíce jako praktikant v Mezinárodní studentské organizaci AIESEC a zůstal ve stejné mediální společnosti po dobu 7 let a vedl expanzi společnosti do několika zemí včetně Turecka.
V roce 2012 založil svoji vlastní organizaci s názvem YeYe Agency. Cílem této agentury je podporovat osobní, kulturní a hospodářské vazby mezi Českou republikou a Tureckem.

 

Bližší informace a kontaktní osoba:

Markéta Bábková, marketa.babkova@vzkgroup.cz, tel: 777 038 367