Již proběhlo

Schaffer & Partner Akademie: Právo na straně zaměstnavatelů aneb Jak na "zlobivé" zaměstnance

Mnoho firem řeší, jak se zbavit nekvalitních zaměstnanců a jak naopak nepřijít o ty dobré. Má i Vaše firma zpracovaná jasná pravidla, metodiku a interní pracovněprávní předpisy, které umožňují právně bez rizika řešit problémové situace?

  • Cílem našeho workshopu je na praktických příkladech předvést, jak by mohla vypadat úprava pracovně-právních postupů a interních předpisů
  • Smluvní dokumentace a její správné sestavení a použití tak, aby se v maximální míře předešlo právním, či dokonce soudním sporům se zaměstnanci.
  • Zkušenosti z firem a jejich sporů

Datum konání: 15. března 2016

Rozsah: od 10,00 – 14,00h

10,00 – 11,15 pracovní blok

11,15 – 11,45 občerstvení, káva

11,45 – 13,00 pracovní blok

13,00 – 14,00 možnost individuálních dotazů na místě

 

Místo konání: Vodičkova 710/31,110 00 Praha 1,

Cena:     základní cena každého workshopu činí 3.200,- Kč,

               k zakoupení v našem e-shopu

- cena zahrnuje: odborný workshop, materiály, občerstvení, kávu a nápoje + bonus: poukaz na  hodinovou konzultaci v právní kanceláři Schaffer & Partners zdarma s platností 1 rok (poukaz získá každý účastník 1 x ročně)

Lektorka:

Junková DagmarDagmar Junkovápromovala na Právnické fakultě Univerzity Karlovy v Praze v roce 2007. V rámci studia absolvovala dvousemestrální kurz „Einführung in das deutsche Recht" pod záštitou Universität Hamburg. Od roku 2004 vykonávala praxi v advokátní kanceláři JUDr. Martina Grubnera. Dagmar Junková se ve své praxi zaměřuje na obecné obchodní právo a právo obchodních společností. Dále se specializuje na právo pracovní, právo pojišťovací, právo nemovitostí a investiční pobídky. Dagmar Junková je též činná jako přísedící pracovněprávního senátu Obvodního soudu pro Prahu 1.

Dagmar Junková také spolupracuje s německou vzdělávací společností Management Circle AG. V rámci této spolupráce se ve Frankfurtu nad Mohanem účastnila jako přednášející celodenního semináře „Arbeitsrecht Tschechien". Dagmar je členkou týmu poradenské skupiny Schaffer & Partner od roku 2007. Od roku 2011 zde působí jako spolupracující advokátka. Hovoří česky a německy.

Více informací naleznete zde:

Nejbližší další kurz: Jak bezpečně ochránit Váš rodinný/firemní majetek