Již proběhlo

Schaffer & Partner Akademie: Odpovědnost statutárních orgánů a manažerů

Nový občanský zákoník a zákon o obchodních korporacích přinesly od roku 2014 zpřísnění odpovědnosti nejen statutárních orgánů, ale v některých případech i jiných osob.

Víte, jak se odpovědnosti vyhnout? Myslíte, že stačí rada jakéhokoli odborníka a odpovědnost se přesouvá jinam? Pokud jste na předchozí otázku odpověděli, že ano, pak je tento workshop určen právě vám.

  • Co všechno obnáší péče řádného hospodáře, jak předejít ručení za dluhy společnosti
  • Jak si počínat při hrozícím úpadku
  • Jak upravit vztah člena orgánu se společností, co je střet zájmů a jak mu předcházet
  • Jak správně jednat za společnost
  • Kromě běžných každodenních situací se budeme věnovat také např. insolvenci a tomu, kdy vzniká odpovědnost v případě insolvence vlastní společnosti nebo Vašeho dlužníka.

Datum konání: 19. dubna 2016

Rozsah: od 10,00 – 14,00h

10,00 – 11,15 pracovní blok

11,15 – 11,45 občerstvení, káva

11,45 – 13,00 pracovní blok

13,00 – 14,00 možnost individuálních dotazů na místě 

 

Místo konání: Vodičkova 710/31,110 00 Praha 1

Cena:     základní cena každého workshopu činí 3.200,- Kč,

               k zakoupení v našem e-shopu

- cena zahrnuje: odborný workshop, materiály, občerstvení, kávu a nápoje + bonus: poukaz na  hodinovou konzultaci v právní kanceláři Schaffer & Partners zdarma s platností 1 rok (poukaz získá každý účastník 1 x ročně)

Lektorka:

Junková DagmarDagmar Junková promovala na Právnické fakultě Univerzity Karlovy v Praze v roce 2007. V rámci studia absolvovala dvousemestrální kurz „Einführung in das deutsche Recht" pod záštitou Universität Hamburg. Od roku 2004 vykonávala praxi v advokátní kanceláři JUDr. Martina Grubnera. Dagmar Junková se ve své praxi zaměřuje na obecné obchodní právo a právo obchodních společností. Dále se specializuje na právo pracovní, právo pojišťovací, právo nemovitostí a investiční pobídky. Dagmar Junková je též činná jako přísedící pracovněprávního senátu Obvodního soudu pro Prahu 1.

Dagmar Junková také spolupracuje s německou vzdělávací společností Management Circle AG. V rámci této spolupráce se ve Frankfurtu nad Mohanem účastnila jako přednášející celodenního semináře „Arbeitsrecht Tschechien". Dagmar je členkou týmu poradenské skupiny Schaffer & Partner od roku 2007. Od roku 2011 zde působí jako spolupracující advokátka. Hovoří česky a německy.

Více informací naleznete zde: