Již proběhlo

Schaffer & Partner Akademie: Jak bezpečně ochránit Váš rodinný/firemní majetek

Máte za sebou léta práce, vybudovali jste majetek a je logické, že ho chcete ochránit, zajistit pro mezigenerační předání nebo využít pro těžko řešitelné životní situace.

  • V rámci tohoto workshopu do detailu odhalíme mýtus svěřenských fondů.
  • Definujeme si, pro koho může být tento unikátní právní instrument užitečný a jaké výhody nese jeho implementace pro správu a ochranu Vašeho majetku.
  • Zaměříme se na jednotlivé typy svěřenských fondů (business trust, family trust, protection trust)
  • Na konkrétních příkladech ze života si ukážeme, že trust může sehrát klíčovou roli pro uchování Vašeho rodinného/firemního majetku ve složitých životních situacích (restrukturalizace firmy/mezigenerační předání firmy, rozvod, zajištění nemanželských potomků atd.).

Datum konání: 15. března 2016

Rozsah: od 10,00 – 14,00h

10,00 – 11,15 pracovní blok

11,15 – 11,45 občerstvení, káva

11,45 – 13,00 pracovní blok

13,00 – 14,00 možnost individuálních dotazů na místě 

 

Místo konání: Vodičkova 710/31,110 00 Praha 1

Cena:     základní cena každého workshopu činí 3.200,- Kč,

               k zakoupení v našem e-shopu

- cena zahrnuje: odborný workshop, materiály, občerstvení, kávu a nápoje + bonus: poukaz na  hodinovou konzultaci v právní kanceláři Schaffer & Partners zdarma s platností 1 rok (poukaz získá každý účastník 1 x ročně)

Lektor:

Eppinger AlešAleš Eppinger absolvoval Právnickou fakultu Univerzity Palackého v Olomouci v roce 2001. V letech 2003 až 2008 pracoval Aleš v přední mezinárodní advokátní kanceláři Weinhold Legal, v.o.s., a to nejprve na pozici junior lawyer a později na pozici senior lawyer - vedoucí advokát specializovaný na poskytování právních služeb německé klientele. Během svého působení v advokátní kanceláři Weinhold Legal, v.o.s., absolvoval Aleš celou řadu specializovaných seminářů (např. Corporate M&A II Law School ve Varšavě).

Aleš Eppinger se specializuje především na oblast obchodního práva, zejména na fúze a akvizice obchodních společností, občanské právo, právo nemovitostí, insolvenční právo a soudní a arbitrážní řízení. Aleš se věnuje i lektorské činnosti, konkrétně oblasti rekodifikace soukromého práva. Aleš působí jako advokát České advokátní komory od roku 2005 a v roce 2008 se stal členem týmu Schaffer & Partner. Hovoří plynně česky, anglicky a německy.

Více informací naleznete zde:

Nejbližší další kurz: Smluvní vztahy a všeobecné obch. podmínky s důrazem na obchodování se zahraničními subjekty