Projekty OPVK a OPPA

Projekt: Prostřednictvím vzdělávacího projektu k dalším možnostem vzdělávání venkova II.

Projekt: Prostřednictvím grantového projektu k dalším možnostem vzdělávání venkova

Prostřednictvím projektu k dalším možnostem vzdělávání venkova

Společnost Eyrie, s.r.o. od 1. srpna 2014 zahájila projekt:

„Rozvoj obecných kompetencí v rámci Olomouckého a Moravskoslezského kraje“, s registračním číslem CZ.1.07/3.1.00/50.0153 jedná se o projekt spolufinancovaný z prostředků Evropských strukturálních fondů a prostředků státního rozpočtu ČR.

Hlavním cílem projektu je rozvoj obecných kompetencí a základních znalostí zájemců z Olomouckého a Moravskoslezského kraje.

Cílové skupině, která se zúčastnila vzdělávacích kurzů, byl umožněn snadný přístup k osobnímu rozvoji, byl podpořen jejich zájem o celoživotní vzdělávání a zároveň byly podpořeny znalosti důležité pro kvalitu běžného života i uplatnitelnosti na trhu práce. Cílová skupina se vzdělávala ve 2 samostatně probíhajících vzdělávacích programech, které byly rozděleny do dalších vzdělávacích kurzů.

V období uplynulých 5 měsících jsme postupně oslovovali ekonomicky aktivní jedince z obcí do 2 tis. obyvatel v Moravskoslezském a Olomouckém kraji. Zajistili jsme odborné lektory, kteří školili kurzy s tématy Ekonomie pro neekonomy, Úvod do finanční terminologie, MS Word pro začátečníky a MS Excel pro začátečníky. Celkem jsme proškolili 148 žen a mužů v obcích Brodek u Prostějova, Chuchelná, Krásná, Velká Šťáhle, Liptáň, a Mokré Lázce. 

V případě zájmu o toto bezplatné vzdělávání kontaktujte:

Kateřina Solařová, manažerka aktivit, katerina.solarova@everesta.cz, tel. č. 734 752 140