Projekty OPVK a OPPA

Projekt: Prostřednictvím vzdělávacího projektu k dalším možnostem vzdělávání venkova I.

Investice do rozvoje vzděláváníProstřednictvím grantového projektu k dalším možnostem vzdělávání venkova

 

Společnost Eyrie, s.r.o. od 1. srpna 2014 zahájila grantový projekt:

 

„Rozvoj obecných kompetencí v rámci Olomouckého a Moravskoslezského kraje“, s registračním číslem CZ.1.07/3.1.00/50.0153 jedná se o grantový projekt spolufinancovaný z prostředků Evropských strukturálních fondů a prostředků státního rozpočtu ČR.

 

Hlavním cílem projektu je rozvoj obecných kompetencí a základních znalostí zájemců z Olomouckého a Moravskoslezského kraje. Cílové skupině bude umožněn snadný přístup k osobnímu rozvoji, bude podpořen jejich zájem o celoživotní vzdělávání a zároveň budou podpořeny znalosti důležité pro kvalitu běžného života i uplatnitelnosti na trhu práce. Cílová skupina se bude vzdělávat ve 3 samostatně probíhajících vzdělávacích kurzech. Budeme realizovat vzdělávání v oblasti základy podnikání, rozvoj IT znalostí a dovedností a finanční a spotřebitelské gramotnosti.

 

Cíle projektu budou dosaženy realizací vybraných kurzů, sestavených dle aktuální poptávky cílové skupiny z výše popsaných oblastí. Do projektu budou zapojeni obce do 2 tisíc obyvatel v Moravskoslezském a Olomouckém kraji, vybraní zaměstnavatelé a ostatní organizace.  

 

Cílovou skupinou budou ekonomicky aktivní jednotlivci (zaměstnaní i nezaměstnaní). Jedná se o občany s trvalým pobytem v ČR, kteří ukončili určitý stupeň vzdělání a vstoupili, popřípadě vstupují na trh práce. Z pohledu místa realizace projektu se jedná o osoby žijících v obcích do 2 tisíc obyvatel v rámci Olomouckého a Moravskoslezského kraje.

 

Seznam a popis všech kurzů naleznete ZDE.

Seznam kurzů pro firemní skupiny ZDE.