Poradenství a koučink

Poradenství firmám

Cílem naší poradenské práce pro malé a střední podniky je pomoci jim plně využívat vnitřní zdroje, zdůraznit silné stránky a naopak eliminovat slabosti. Umět předvídat příležitosti a správně zhodnotit potencionál patří k základním předpokladům úspěchu. Společně s Vámi budeme mapovat negativní faktory, snížíme jejich dopad a nastartujeme Vaši firmu k budoucímu úspěchu.

Jsme skupina profesionálů s vlastními dlouhodobými zkušenostmi, získanými při budování úspěšných a fungujících firem. Jsme tým zapálených lidí, které poradenská práce baví a Vaše úspěchy jsou naším cílem. Známe moderní metody řízení a máme ověřené schopnosti uvést je v život.

Nabízíme Vám naši kreativitu, individuální přístup a neotřelá, ale efektivní řešení.

Pomůžeme Vám přeřadit na vyšší rychlost.

Jednotlivé poradenské služby

Jednotlivé oblasti často vyžadují specializované poradenství, které jim na rozdíl od komplexních kroků přinese cílené a rychlé řešení problematiky.

Kdy se na nás obrátit? No přece, když:

anebo v mnoha dalších situacích a případech.

Komplexní vnitřní poradenství

Vnitřní potřeby firmy lze určit pomocí jasně definovaných analytických kroků. Díky nim lépe poznáme její fungování a navrhneme funkční řešení. Na náročném procesu budeme spolupracovat s Vašimi klíčovými zaměstnanci a přineseme Vám:

  • zvýšení efektivity,
  • propojení a společné zacílení všech procesů ve firmě,
  • synergický efekt realizovaných změn.

Jak pracujeme

Poradenství firmám