Konference

Neurověda ve vzdělávání

Společnost Everesta pořádá již třetí mezinárodní konferenci zaměřenou na inovativní formy vzdělávání.

Již teď se můžete těšit na nová témata přednášek, zahraniční a české specialisty z oboru a oblasti vzdělávání a Neurovědy, případové studie, zajímavý program a praktické workshopy. Bližší informace budou postupně zveřejňovány na webových stránkách a na facebooku.

Konference se zúčastní přední čeští i zahraniční odborníci využívající poznatky neurovědy - mezi řečníky nebude chybět MUDr. František Koukolík, DrSc., FCMA a Mgr. Václav Klaus, ml.

Konference je určena odborníkům i veřejnosti - všem, kdo se zajímají o inovativní formy vzdělávání, založené na poznatcích neurovědy, tj. v souladu s tím, co víme o lidském mozku, a o tom, jak se učí.

Získané poznatky z prezentací českých i zahraničních odborníků na poli neurovědy ve vzdělávání jsou uplatnitelné pro zakladatele a ředitele škol, jazykových škol, učitele soustřeďující se na práci s dětmi nadanými i s dětmi s poruchami učení, lektory, kouče, manažery vzdělávacích středisek pro dospělé, rodiče zapojené do domácího nebo komunitního vzdělávání, a každého, koho zajímá přirozený rozvoj dovedností a trénink mozku. Součástí konference jsou i workshopy zaměřené na aplikaci neurovědeckých poznatků ve vzdělávání a výuce jazyků.

Termín, cena a místo konání

  • Konference se uskuteční 27. dubna 2016 v Praze (místo zveřejníme co nejdříve)
  • Cena je 2066 Kč, zahrnuje účast na všech nabízených přednáškách, workshopech a občerstvení včetně oběda.
  • Pro více informací se obracejte na: Ing. Ivu Sehnalovou, tel.: 734 577 341, iva.sehnalova@everesta.cz

Neurověda ve vzdělávání

Máte-li zájem se stát sponzorem této konference, kontaktujte Ing. Ivu Sehnalovou, tel.: 734 577 341.