Již proběhlo

Zaujmout a oslnit - tajemství špičkových prezentérů

Čím se liší prezentace špičkových prezentérů jako je Steve Jobs od těch ostatních? Proč někdo dokáže zaujmout a předat komplexní informaci tak, že ji posluchači pochopí a jiný uspí své publikum, než se dostane k hlavní myšlence? V tomto dynamickém a interaktivním kurzu se Vám otevře nový pohled do zákulisí úspěšné prezentace, která je v souladu s novými neurovědeckými poznatky o tom, jak náš mozek zpracovává informace a ukládá je do paměti. Nahlédnete do principů lidského vnímání a získáte akční plán, jak připravit prezentaci, která zaujme a oslní.

Součástí kurzu jsou i video ukázky špičkových prezentací a následný individuální koučink s lektorem, který má za sebou více než sto veřejných vystoupení a prezentací projektů a nových technologií na třech kontinentech.

Justin TiltonSETKÁNÍM VÁS BUDE PROVÁZET: Justin Tilton, MBA

Justin studoval kybernetiku na Kalifornské univerzitě v Los Angeles UCLA a aplikovaný design na univerzitě v Davisu. Svou kariéru začal jako designér v LucasArt (Skywalker Ranch) a poté pracoval jako konzultant na vzdělávacích projektech v oblasti multimediálního vzdělávání. Založil společnost Instructional Media & Magic ve Washingtonu, DC, kterou také 11 let vedl. Tato společnost se zaměřuje na využívání open-source technologií v oblasti vysokoškolského vzdělávání v kapacitě poradenské i developerské. V současné době se Justin věnuje konzultantské činnosti a lektorování. Během své kariéry přednášel na mnoha konferencích a členských schůzích nadnárodních vzdělávacích organizací, publikoval odborné články a multimediální výukové materiály a lektoroval kurzy v oblasti využití médií a open-source technologií v oblasti vzdělávání. Justin získal titul Master’s of Business Administration na Robert H. Smith School na univerzitě v Marylandu.

 

Délka kurzu: 3 výukové hodiny prezenčně

Kurz bude probíhat v angličtině.

DATUM: 19.11. 2014

ČAS: 15:30 - 18:30

CENA: 2.200, - KČ

Objednávejte: eshop.everesta.cz   

Při koupi workshopu Nápad nebo příležitost? nebo Cesta ke shodě - jak převést jakékoliv vyjednávání na vítězství pro obě strany zvýhodněná cena za workshop!

více informací: lucie.lencova@eyrie.cz