Již proběhlo

Schaffer & Partner Akademie: Smluvní vztahy a všeobecné obch. podmínky s důrazem na obchodování se zahraničními subjekty

Smlouva se ale nepíše na dobu, kdy obchod dobře funguje. Pokud však dojde ke sporu, dobře napsaná smlouva je základní podmínkou úspěchu. Řada podnikatelů smluvní vztahy bohužel na počátku podceňuje. A co teprve ve sporech s Vašimi zahraničními partnery.

  • Pokud máte za to, že s obchodním partnerem nemáte smlouvu, můžete se snadno dočkat nepříjemného překvapení, že jste smlouvu uzavřeli, ale vlastně není jasné, k čemu se kdo zavázal – ústně uzavřená smlouva je zpravidla také platná.
  • Víte, kde vůbec žalovat a jakým právem se vztah bude řídit?
  • Podepisování smluv může být zdlouhavé a nepraktické – rozumným kompromisem proto mohou být všeobecné obchodní podmínky. Že je má i Váš obchodní partner? Nevadí, i v také situaci existuje řešení.
  • Vedle obchodních podmínek mohou také formulářové smlouvy zjednodušit každodenní komunikaci.

 

Datum konání: 5. dubna 2016

Rozsah: od 10,00 – 14,00h

10,00 – 11,15 pracovní blok

11,15 – 11,45 občerstvení, káva

11,45 – 13,00 pracovní blok

13,00 – 14,00 možnost individuálních dotazů na místě 

 

Místo konání: Vodičkova 710/31,110 00 Praha 1

Cena:     základní cena každého workshopu činí 3.200,- Kč,

               k zakoupení v našem e-shopu

- cena zahrnuje: odborný workshop, materiály, občerstvení, kávu a nápoje + bonus: poukaz na  hodinovou konzultaci v právní kanceláři Schaffer & Partners zdarma s platností 1 rok (poukaz získá každý účastník 1 x ročně)

Lektorka:

Gregorová ŠárkaŠárka Gregorová promovala na Právnické fakultě Univerzity Karlovy v Praze v roce 2008. V rámci studia absolvovala dvousemestrální studijní pobyt na Právnické fakultě Ludwig-Maximilians-Universität v Mnichově, během kterého získala Certifikát ze základů německého práva. V roce 2011 pak na LMU München ukončila postgraduální stadium a získala titul LL.M. v oboru základy německého práva ("Grundzüge des deutschen Rechts"). Od roku 2005 do roku 2007 vykonávala praxi v advokátní kanceláři KŠD Šťovíček advokátní kancelář, v.o.s. v Praze.

Šárka Gregorová se ve své praxi zaměřuje zejména na obecné obchodní právo a právo obchodních společností, fúze a akvizice, smluvní agendu, právo nemovitostí, problematika korporátního práva, daňové spory a zastupování ve správním soudnictví a insolvenčním právu. Šárka je členkou u České advokátní komory od roku 2008 a od roku 2012 působí u Schaffer & Partner jako spolupracující advokátka a v roce 2015 se stala partnerkou. Hovoří plynně česky, německy a anglicky.

Více informací naleznete zde:

Nejbližší další kurz: Odpovědnost statutárních orgánů a manažerů