Již proběhlo

Schaffer & Partner Akademie: Kreativní daňová optimalizace

Optimalizace daní je legální a současně dokáže podnikateli ušetřit peníze, které může použít pro rozvoj firmy či investice. Spojení legálnosti, kreativity a efektivity se vyplatí. 

  • V rámci našeho workshopu si nastíníme bezpečné možnosti, jak restrukturalizovat Vaše finanční toky, aby bylo dosaženo maximálního efektu legální úspory daňové povinnosti.
  • Workshop se bude zabývat jak tuzemskými tak i zahraničními možnostmi zákonem dovolené daňové optimalizace s důrazem na individuální posouzení potřeb každého daňového subjektu.
  • Zázraky neslibujeme, ale přesto můžete být velmi mile překvapeni.

Datum konání: 25. února 2016

Rozsah: od 10,00 – 14,00h

10,00 – 11,15 pracovní blok

11,15 – 11,45 občerstvení, káva

11,45 – 13,00 pracovní blok

13,00 – 14,00 možnost individuálních dotazů na místě

 

Místo konání: Vodičkova 710/31,110 00 Praha 1,

Cena:     základní cena každého workshopu činí 3.200,- Kč,

               k zakoupení v našem e-shopu

- cena zahrnuje: odborný workshop, materiály, občerstvení, kávu a nápoje + bonus: poukaz na  hodinovou konzultaci v právní kanceláři Schaffer & Partners zdarma s platností 1 rok (poukaz získá každý účastník 1 x ročně)

Lektor:

Felenda MartinMartin Felenda absolvoval Vysokou školu ekonomickou v Praze v roce 1997. Patří mezi zakládající partnery společnosti Schaffer & Partner v České republice a dnes je řídícím partnerem této společnosti. Působí jako daňový poradce, členem Komory daňových poradců České republiky se stal roku 1995. Dále je činný jako auditor, jako člen Komory auditorů České republiky působí od roku 2001.

Patří mezi přední specialisty na mezinárodní právo. Ve své praxi se soustředí především na daňové právo, M&A a nadnárodní daňové struktury. Během své dlouholeté praxe na poli mezinárodního práva doprovázel řadu nadnárodních projektů, spolupodílel se na restrukturalizacích mnoha podnikatelských aktivit podniku a doprovázel četné projekty fúzí a akvizic s mezinárodním prvkem. Hovoří plynně česky, anglicky a německy.

Více informací naleznete zde:

Nejbližší další kurz: Datové schránky - Víte o nich vše?