Již proběhlo

Schaffer & Partner Akademie: Datové schránky - Víte o nich vše?

Datové schránky již jistě využíváte. Šetří čas a zjednodušují práci. Většina uživatelů si často neuvědomuje, že datová schránka nefunguje stejně jako email nebo doručování zásilek klasickou poštou. Důsledky špatného používání mohou být poměrně zásadní a často nenapravitelné.

  • Jak správně pracovat s datovými schránkami a využít je na maximum
  • Hrozby „přešlapů“ s fatálními důsledky a jak se jim vyhnout
  • Praktické vysvětlení výhod, ale také rizik spojených s doručováním jejich prostřednictvím v každodenním životě na příkladech z praxe

Datum konání: 3. března 2016

Rozsah: od 10,00 – 14,00h

10,00 – 11,15 pracovní blok

11,15 – 11,45 občerstvení, káva

11,45 – 13,00 pracovní blok

13,00 – 14,00 možnost individuálních dotazů na místě

 

Místo konání: Vodičkova 710/31,110 00 Praha 1,

Cena:     základní cena každého workshopu činí 3.200,- Kč,

               k zakoupení v našem e-shopu

- cena zahrnuje: odborný workshop, materiály, občerstvení, kávu a nápoje + bonus: poukaz na  hodinovou konzultaci v právní kanceláři Schaffer & Partners zdarma s platností 1 rok (poukaz získá každý účastník 1 x ročně)

Lektorka:

Gregorová ŠárkaŠárka Gregorová promovala na Právnické fakultě Univerzity Karlovy v Praze v roce 2008. V rámci studia absolvovala dvousemestrální studijní pobyt na Právnické fakultě Ludwig-Maximilians-Universität v Mnichově, během kterého získala Certifikát ze základů německého práva. V roce 2011 pak na LMU München ukončila postgraduální stadium a získala titul LL.M. v oboru základy německého práva ("Grundzüge des deutschen Rechts"). Od roku 2005 do roku 2007 vykonávala praxi v advokátní kanceláři KŠD Šťovíček advokátní kancelář, v.o.s. v Praze.

Šárka Gregorová se ve své praxi zaměřuje zejména na obecné obchodní právo a právo obchodních společností, fúze a akvizice, smluvní agendu, právo nemovitostí, problematika korporátního práva, daňové spory a zastupování ve správním soudnictví a insolvenčním právu. Šárka je členkou u České advokátní komory od roku 2008 a od roku 2012 působí u Schaffer & Partner jako spolupracující advokátka a v roce 2015 se stala partnerkou. Hovoří plynně česky, německy a anglicky.

Více informací naleznete zde:

Nejbližší další kurz: Právo na straně zaměstnavatelů aneb Jak na "zlobivé" zaměstnance