Již proběhlo

Prezentace a vystupování na veřejnosti

PROGRAM:

  • přesvědčivá  prezentace  - její příprava a provedení
  • různé typy prezentace - pro porady, celofiremní shromáždění, pro klienty, pro investory,…
  • rétorika a oslnivý přednes,
  • vystupování na veřejnosti a kontakt s médii
  • trénink na kameru

 SETKÁNÍM VÁS BUDE PROVÁZET:

Štěpánka Duchková

Štěpánka Duchková

Dva roky pracovala jako redaktorka České televize. V roce 1997 přešla na Primu, kde uváděla hlavní zpravodajskou relaci a vedla diskuzní pořady K věci a Nedělní partie. Našla se i v pořadech TV Barrandov nebo Českého rozhlasu. Mimoto přednáší na Vysoké škole ekonomické v Praze novinářskou etiku, vyučuje na Moderátorské škole D3 a věnuje se mediálním tréninkům.  

 

Mgr. Petr BohuslavMgr. Petr Bohuslav

Absolvent Jihočeské univerzity. Po pedagogické praxi ve školství pracoval jako interní trenér a kouč a dále ve významných manažerských pozicích později jako oblastní ředitel Hypo stavební spořitelny a dále několik let jako generální ředitel a předseda představenstva reklamní agentury Filip media a.s. Zde úspěšně řídil komunikační kampaně pro nadnárodní i lokální společnosti v komerční i státní sféře.

V současné době působí jako interní konzultant a lektor společnosti Everesta. Současně ho můžete slyšet již 19 let jako moderátora a spolutvůrce vysílání Country radia. Svoje praktické zkušenosti dokáže zúročit v lektorské praxi především v oblastech komunikace, prezentace a rétoriky a dále kurzech manažerských a obchodních dovedností. Je specialistou na oblast marketingu a především reklamy a public relation. Kurzy, které Petr Bohuslav vede, jsou zábavné, živé, plné akce a přinášejí absolventům nové praktické dovednosti.

Pro více informací kontaktujte: lucie.lencova@eyrie.cz