Již proběhlo

Manažerský camp

Program:

  • Strategie firmy, nástroje strategického plánování, implementace strategie do obchodních cílů
  • Business development, řízení obchodu
  • Marketing a PR, propojení s cíli společnosti
  • Budování vrcholových týmů, vztah motivace  a výkonnosti v manažerských pozicích
  • Stress a jeho zvládání

Rozsah: 2 dny (s večeří a večerním programem), 14:00 - 20:00, 20:00 - 22:00, 8:00 - 10:00, 10:00 - 16:00

Vhodné pro: majitele, vrcholové manažery

Fakultativně:

  • ranní trénink golfu s profesionální trenérkou PGA: 300,-/osoba

SETKÁNÍM VÁS BUDE PROVÁZET:

Radomil BábekRadomil Bábek, generální ředitel společnosti Everesta

Jako poradce dává svým klientům k dispozici své znalosti, odbornou erudici, schopnosti, zkušenosti a know-how. Společně s nimi hledá příčiny a následky, analyzuje aktuální stav a vyvozuje z něj výstupy pro naplnění klientových cílů. Při poradenské práci používá řadu sofistikovaných nástrojů, pracuje s jednotlivci i týmy nebo i napříč celou klientskou firmou. Kromě tzv. tvrdých nástrojů, postupů a metod, pracuje také s intuicí a velký důraz klade na vztahy mezi lidmi a osobní kompetence jednotlivců

Více informací můžet najít na webových stránkách.

 

Jan NovákJan Novák, marketýr, majitel agentury Marketeers, s.r.o.

Od roku 1994 pracuje v oblasti marketingu a médií. Svou marketingovou kariéru zahájil v PR agentuře, poté pracoval jako ředitel marketingu pro rádia Evropa 2 a Frekvence 1. Byl ředitel marketingu nadnárodní telekomunikační společnosti Contactel (ČR) a Golden Telecom (Moskva, Ruská federace). Od roku 2005 byl  spolumajitelem reklamní agentury JU-TURN, kde působil jako konzultant a šéf klientského servisu. V roce 2012 založil společnost Marketeers CZ, kterou řídí.

 

Iva SehnalováIng. Iva Sehnalová, ředitelka společnosti Eyrie

V procesu koučinku pomáhá klientům na cestě k osobnímu růstu, dosahovat vytyčených cílů a změn, bourat osobní bariéry a překonávat překážky i slabé chvilky, které provází každou transformaci. Staví na vzájemné důvěře, otevřenosti, úplné osobní svobodě a absolutní podpoře. Klienti na ní oceňují především upřímnost, zaujetí, jednoznačné vyjadřování a pozitivní přístup k životu.

Více informací můžet nalézt na webových stránkách.

 

Jana NováčkováMgr. Jana Nováčková, psycholožka

Absolventka oboru psychologie na Filosofické fakultě Univerzity Karlovy. Během své profesní kariéry získala řadu praktických zkušeností z oblastí vzdělávání, diagnostiky, individuálního vedení klientů, tvorby týmů, metodické podpory a vedení týmů. Její kurzy jsou vedeny s důrazem na rozvoj a využití praktických znalostí a dovedností. Její lektorská činnost je zaměřena především na vzdělávání v oblasti komunikace, řešení konfliktů, osobnostní rozvoj, motivaci pracovníků, týmovou spolupráci, zvládání stresu a prevenci syndromu vyhoření. Dále se věnuje individuální i týmové supervizi a koučinku, především koučování při zavádění změn.