Již proběhlo

M-Talk

 

Motto: O marketingu v průmyslu s lidmi, kteří vědí.M-TALK

Často se zdá, že marketing a průmysl se zdaleka míjejí. „To víte, my neděláme čokoládové tyčinky nebo trička. My děláme turbíny (soustruhy, stavební materiály, membrány, chemikálie...). U nás ty vaše marketingové triky neplatí…“.

Často slýchaná – v různých obměnách – argumentace českých majitelů a manažerů průmyslových podniků, proč marketing nepatří mezi priority a nikdo se mu ve firmě řádně nevěnuje . Má marketing co nabídnout i průmyslovému podniku, který své výrobky či služby nabízí na specializovaném a vysoce odborném firemním trhu?

My jsme přesvědčeni, že ano. A protože nejlepším důkazem je reference, budeme si o marketingu v průmyslu povídat s lidmi z průmyslu, kteří jej úspěšně dělají a využívají jeho nástroje a postupy. Nechte se inspirovat jejich příkladem.

Téma a termín:

9.06.2016 - Soustruh není prací prášek. Má marketing jako obor co nabídnout průmyslu? 

Moderátor a hosté:

JAN NOVÁK, moderátor - Jeho zaměřením je tvorba marketingových a komunikačních strategií a budování značek. Má zkušenosti jak s prací v mezinárodních týmech, tak i s lokálními firmami a značkami. Svou marketingovou kariéru zahájil v PR agentuře, poté pracoval jako ředitel marketingu pro rádia Evropa 2 a Frekvence 1. Pracoval jako ředitel marketingu pro nadnárodní telekomunikační společnosti Contactel (ČR) a Golden Telecom (Moskva, Ruská federace). V současné době spoluvlastní a řídí poradenskou agenturu MARKETEERS.

MARTIN ORSÁG, host prvního setkání - Má dlouholeté zkušenosti z obou hlavních marketingových oblastí - marketingu spotřebitelského (B2C) i průmyslového (B2B). Po několikaleté kariéře tiskového mluvčího a manažera Poštovní spořitelny, přešel do průmyslového gigantu Honeywell, kde - jak sám říká - "pomáhá prodávat molekuly inženýrům z půlky světa". Z vlastní praxe tedy ví, v čem se liší marketing v průmyslu od toho spotřebního. Co lze aplikovat na druhé straně a co nikoli.

 

Kde:

Akademie výtvarných umění, U Akademie 4, 170 22, Praha 7

Cena:

Cena za osobu: 990,- Kč bez DPH

V případě zájmu kontaktujte Lenku Lokvencovou, tel. 734 318 884, 

lenka.lokvencova@everesta.cz, nebo si lístky zarezervujte na webu mtalk.cz.