Již proběhlo

Fungující vrcholový tým

Týmová spolupráce na úrovni manažerů nebo týmů specialistů ve firmě ovlivňuje celou firemní kulturu a motivaci lidí. Je vedení jednotné?  Táhnou za jeden provaz? Sdělují zásadní informace v souladu? To vše má vliv na výkonnost lidí a úspěch firmy. Jenže právě v managementu a v týmech specialistů jsou často velmi osobití  lidé, tzv. výrazné osobnosti. A to potřebují obvykle specifický přístup. Jak pracovat právě s takovým týmem?

Obsah workshopu Fungující vrcholový tým:

  • Silná výrazná osobnost – kdo to je, její silné stránky a její omezení

  • 5 faktorů určení struktury osobnosti

  • „Potřebujeme skutečné osobnosti, potřebujeme výrazné lidi s názorem, potřebujeme samostatné a samostatně myslící osobnosti,...“

  • Týmy, přirozeně tvořené výraznými osobnostmi - typické příklady z firem

  • Rizika, spojená s týmem složeným z výrazných osobností

  • Zásady vedení „výrazných“ týmů – co se osvědčilo

  • Staré přísloví říká: "Dej nám, Bože, tři dary: smělost, vyrovnanost, rozum. Smělost na to, abychom změnili věci, které se změnit dají. Vyrovnanost na to, abychom se dokázali smířit s tím, co změnit nelze. A rozum na to, abychom mezi těmi věcmi dokázali rozlišovat.„

SETKÁNÍM VÁS BUDE PROVÁZET: Ing. Iva Sehnalová

Ing. Iva Sehnalová

Od počátku své profesní kariéry se zaměřuje na oblast personálního řízení. Pracovala ve významných českých i zahraničních společnostech zaměřených na vzdělávání dospělých. Od roku 2005 je spolumajitelkou a manažerkou společnosti Everesta. Několikaletou praxi má jako manažer projektů podpory prodeje pro společnosti ČNTS a BESEDA. V současné době prochází certifikací kouče ICF.

Iva Sehnalová má dlouholeté zkušenosti s vedením týmu lidí na obchodních
i konzultantských pozicích, připravuje a vede rozsáhlé klientské projekty. V lektorské praxi působí od roku 1997. Její lektorské portfolio zahrnuje kurzy z oblasti komunikace, obchodu, managementu, personalistiky a projektového řízení. Dále se věnuje profesnímu koučinku manažerů a trénink trenérů.

V oblasti poradenství se  zaměřuje na oblasti řízení lidských zdrojů. Její specializací je profesní koučink manažerů, trénink trenérů, vedení Assessment a Development Centre. Další oblastí, na kterou se specializuje je identifikace rozvoje a vzdělávacích potřeb zaměstnanců firem a organizací, identifikaci výkonnostních předpokladů pro manažerské pozice.

 

Pro více informací: lucie.lencova@eyrie.cz